تماس با ما  گروه طراحی وب مُشطفـ

شاید تا به حال به فکر ایجاد یک وب‌ سایت در فضای مجازی افتاده باشید ، اما اطلاعات کافی برای تعیین یک نقطه ی شروع نداشته اید و یا شاید به دلیل پیچیدگی های احتمالی و نبود یک تصویر روشن از آینده ی این کار با تردید رو به رو شده اید.
«گروه طراحی وب Moshtaf» متشکل از مهندسین حوزه‌ی IT با بیش از 10 سال تجربه در زمینه‌ی طراحی ، برنامه نویسی ، توسعه و بهینه سازی وب ، از اولین قدم که ایده‌ی یک وب سایت است تا راه اندازی کامل و مشاهده ی وب سایت خود در مرورگرتان و پس از آن پشتیبانی فنی ، در کنار شما خواهد بود.


طراحی و برنامه‌نویسی ، متناسب با تمام مرورگر‌ها

شاید تا به حال شما نیز با سایت‌هایی رو به رو شده باشید که در آن‌ها از شما خواسته می‌شود برای استفاده از سایت ، از یک مرورگر خاص (مثلاً Internet Explorer) استفاده نمایید و یا در آن‌ها جملاتی مانند «برای مشاهده‌ی سایت بهتر است از مرورگر "..." استفاده نماید» به کار رفته باشد. تمام این موارد به دلیل ضعف در طراحی سایت بوده و هیچ مبنای فنی و یا علمی ندارند ، درست مانند آن است که پس از ساخت یک جاده ، در ابتدای آن یک تابلو با عبارت : «عبور تنها با اتومبیل پراید امکان‌پذیر است» نصب گردد. شما باید به کاربرانتان این امکان را بدهید تا با مرورگر مورد علاقه‌ی خود از سایت شما دیدن نمایند ، البته با توجه به تکنولوژی‌های به کار رفته در هر سایت ممکن است نیاز باشد تا نسخه‌ی مرورگرها جدید باشد اما نام مرورگر به هیچ عنوان نباید یک عامل محدود کننده باشد.
می‌توانید برای مثال همین وب‌سایت را با مرورگرهای مختلف مشاهده نمایید ، اگر نسخه‌ی مرورگرتان خیلی قدیمی نباشد ، تفاوتی بین مرورگرهای مختلف احساس نخواهید کرد ، به این تکنیک اصطلاحاً Cross-browser گفته می‌شود.

 

طراحی و برنامه‌نویسی ، متناسب با تمام دستگاه‌ها

امروزه با گسترش وسایل الکترونیکی قابل حمل مانند گوشی های هوشمند (Smart Phones) و تبلت ها (Tablets) و اتصال دستگاه‌هایی مانند تلویزیون به اینترنت ، این نکته بسیار مهم است که سایت شما از تمامی این دستگاه ها قابل دسترسی و مشاهده باشد.
ما با توجه به درخواست و اولویت های شما و همچنین مخاطبان و محتوای سایت ، سایتی انعطاف پذیر برای نمایش در تمامی دستگاه‌ها طراحی و پیاده سازی خواهیم نمود تا بتوانید طیف وسیعی از مخاطبان را به سوی وبسایت خود جذب نمایید.
 

برنامه‌نویسی اختصاصی ، انعطاف‌پذیری بالا

امروزه کدهای آماده‌ی زیادی برای ایجاد وب سایت در اینترنت به صورت رایگان وجود دارند که بدون داشتن دانش خاصی در زمینه برنامه‌نویسی نیز میتوان به کمک آن‌ها یک وب سایت ایجاد کرد ، اما هر چه در یک پروژه از کدهای آماده‌ی بیشتری استفاده گردد و عمق دانش طراح نسبت به آن‌ها کمتر باشد ، انعطاف‌پذیری آن پروژه نیز به همان نسبت کاهش چشمگیری پیدا خواهد کرد ، علاوه بر آن ، در این موارد پشتیبانی نیز ضعیف خواهد بود ، زیرا اگر به هر دلیلی خطاها و یا مشکلاتی غیر منتظره رخ دهد ، عیب‌یابی سریع و رفع ایراد نیز با مشکل رو به رو خواهد شد.
این امر زمانی خود را نشان می‌دهد که یک سایت ساخته شده است اما بر حسب مورد ، صاحب سایت نیاز دارد تا در بخشی از سایت یک تغییر فنی ایجاد نماید ، در طی تجربیات چندین ساله‌‌مان از مشتریان خود نقل‌قول‌های زیادی شنیده‌ایم مبنی بر اینکه ایجاد تغییر با پاسخ منفی طراح سایت رو به رو شده است ، زیرا طراح تنها قادر به استفاده از کدهای آماده بوده و دانش ایجاد تغییرات متناسب با نیاز صاحب سایت را نداشته است ، گروه Moshtaf با برنامه‌نویسی به کمک framework قدرتمند ASP.net (توسعه یافته توسط شرکت Microsoft) و استفاده از پایگاه داده Microsoft SQL Server و یا MS Access (در صورت نیاز و بر حسب مورد) و به صورت اختصاصی سایت شما را پیاده‌سازی کرده و امکان انعطاف‌پذیری بسیار بالایی را تضمین می‌نماید ، شما می‌توانید بدون آنکه با محدودیت رو به رو باشید پروژه هایی که مشابه آن‌ها در اینترنت وجود ندارد را درخواست نمایید ، ما آن‌ها را برای شما پیاده‌سازی خواهیم کرد همچنین هر زمان که نیاز باشد قادر خواهید بود تا بر حسب مورد ، حتی در جزئی‌ترین قسمت‌های سایت خود تغییرات مورد نظر و دلخواه‌تان را پیاده‌سازی نمایید ، زیرا برنامه‌نویسی به صورت صد در صد مختص سایت شما بوده و خط به خط آن در کنترل کامل می‌باشد.
 
 

میزبانی مناسب ، نصب و راه‌اندازی رایگان

هر سایت پس از طراحی و برنامه‌نویسی ، برای آنکه در اینترنت قابل دسترسی باشد به یک نام یا دامنه (Domain) و همچنین نصب بر روی یک فضای میزبانی (Hosting) نیاز دارد ، در صورتی که شما اطلاعاتی در مورد انتخاب یک Hosting مناسب و فعالیت های این چنینی ندارید ، نیازی نیست تا از این بابت نگران باشید و یا مجبور به صرف زمان و یا هزینه‌های غیر ضروری گردید.
در صورتی که مایل باشید ما با دانش کافی و با توجه به قابلیت‌‌ها و نیازهای سایت شما ، آن را بر روی یکی از مناسب‌ترین سرورهای اختصاصی خودمان که به همین منظور تهیه کرده ایم راه اندازی خواهیم نمود و میتوانید مطمئن باشید که سیستم سایت شما کاملاً منطبق با نیازهای شماست و متحمل هزینه‌های اضافی نشده اید همچنین در این حالت مجبور به پرداخت هزینه‌هایی مانند نصب و یا راه اندازی نیز به دیگران نخواهید بود علاوه بر آن یکپارچگی در تیم برنامه‌نویسی و میزبانی ، منجر به پشتیبانی بسیار بهتری از سایت شما خواهد شد.
 

پشتیبانی قوی ، مهمترین نکته

اگر تا به حال پروژه‌ی ساخت یک وب سایت را سفارش داده باشید حتماً متوجه شده اید ، و اگر بعدها این کار را انجام دهید حتماً در آینده متوجه خواهید شد! که یکی از مهمترین و برجسته ترین ویژگی‌ها در انتخاب یک پیمانکار مناسب ، پشتیبانی حرفه‌ای و کارآمد است.
در نظر داشته باشید که شما کنترلی بر زمان ورود کاربران به سایتتان ندارید ، بنابراین در هر زمانی ممکن است یک کاربر قصد بازدید از سایت شما را داشته باشد و نباید کاربری که با زحمت به یکی از مخاطبان سایت شما تبدیل شده است ، با مشاهده‌ی اشکال در سایت ، آن را ترک نماید ، پس سایت در وهله‌ی اول باید به صورت 24 ساعته و بدون وقفه در دسترس باشد و به هیچ عنوان از دسترس خارج نگردد ، در مرحله‌ی بعد ممکن است شما در آینده بر حسب شرایط نیاز به ایجاد تغییراتی در وب‌سایت خود داشته باشید ، این موارد میسر نیست مگر آنکه یک تیم پشتبانی قوی پشت وبسایت شما قرار داشته باشد تا هر زمان که نیاز بود بتوانید با آن ها در ارتباط باشید.
گروه Moshtaf قادر است تا در صورت همکاری ، یک پشتیبانی مناسب و حرفه‌ای را برای وب‌سایت شما تضمین نماید.برای شروع یک پروژه ، سفارش خود را در بخشی که به همین منظور طراحی شده است ثبت نمایید
سفارش شما بررسی شده و پس از برآورد قیمت با شما تماس گرفته خواهد شد.

ثبت سفارش